23 Şubat 2013 Cumartesi

ALEXANDRA STAN - Cliche (Hush Hush) (Official Hd Video)
ALEXANDRA STAN - Cliche (Hush Hush) (Official Hd Video) 2013 en hit yabancı klipler videolar.

18 Şubat 2013 Pazartesi

Electro & House Music 2012 New Dance Club Mix [dj PeeTee]Electro & House Music 2012 New Dance Club Mix [dj PeeTee] Canlı dj performansları ile kayıt altına alınan parti ortamları en iyi Dj Peetee tarafından kayıt altına yalınmış. Parti video müzik klipleri

INNA - Very Sexy video klip canlı performansINNA - Very Sexy video klip canlı performansını Youtube.com aracılığıyla izliyebilir en keyifli yabancı müziklerin keyfini burada yakalayabilirsiniz.

17 Şubat 2013 Pazar

Alexandra Stan - Get back (ASAP remix)Alexandra Stan - Get back (ASAP remix) 2013 de en çok dinlenen Youtube.com aracılığıyla bildirilen en iyi yabancı klip video müzik kategorileri arasında en iyisi olmasıdır.

Anya - Fool me ( yabanci klip ) 2013
Anya güzelliğiyle ve müzikleriyle 2013 e damgasını vuran yabancı ünlülerden ve mükemmel müziğiyle dikkat çekiyor. Yabancı klipler arasında en çok izlenenler arasına giren Fool me dinlemeye değer.

13 Şubat 2013 Çarşamba

Anya - Beautiful world (official video) Yabancı video klip
Anya - Beautiful world (official video) Yabancı video klip izle

Anya - Fool me (official video HD) Yabancı klipAnya - Fool me (official video HD) Yabancı klip yabancı klip youtube.com üzeri paylaşılan en güzel en hit parçalar.

SEREBRO - Gun (Official HD Video) Yabancı klip video
SEREBRO - Gun (Official HD Video) Yabancı klip video Youtube.com heyecanıyla izleyebiliceğiniz yabancı klipler

Alexandra Stan Feat. Carlprit & Jason Ray - Yabancı klipler
Alexandra Stan Feat. Carlprit & Jason Ray - Yabancı klipler Youtube.com üzeri izleyebiliceğiniz yabancı klipleri size ulaştırır.

12 Şubat 2013 Salı

2013 en hit video klipler YOUTUBE

      En Canlı müzik klipleri 2013 yılında yer yerinden oynuyor, en hit müziklerin binlerce izlenim oranına sahip olmasını da en çok izlenen listelerden görebilirsiniz. Bu yılın en hit müzikleri Youtube.com aracılığıyla bizlerle oluyor. Bizleri en çok destekleyen MAGAZİN ailesine de teşekkür ederiz. En çok izlenenler arasındalar bu parçalar çok hoş izlemeye değer. 

11 Şubat 2013 Pazartesi

Yabancı klipler için youtube

Yayın yapan sitemiz yabancı video klipleri youtube.com aracılığıyla yayınlar. En canlı klipleri özellikle seçip siz kullanıcılarımızın en iyi klipleri izlemesine yardımcı oluruz. 

Youtube.com çok büyük bir video izlenim aracı olarak hizmet verdiği için binlerce klip ve müzik aynı anda yüklü bir şekilde bulunduruluyor burada bu klipleri bulmak arama keylerine göre değişkenlik gösterebilir fakat  yykvi.blogspot.com ise bunların arasından size en canlı en seksi video klipleri seçerek izlettirme olasılığınızı daha da arttırır. yani az zamanda fazla güzel klip bulabilirsiniz. 

1 Şubat 2013 Cuma

Alexandra Stan Feat. Carlprit & Jason Ray - En seksi klip
Alexandra Stan Feat. Carlprit & Jason Ray - En seksi klip

Alexandra Stan - Mr Saxobeat (Official Video) 2013Mükemmel video klipler yabancı en iyi videolar Youtube.com üzerinden yayınlanıyor. en canlı en hit videolar

INNA - Un Momento 2011 [OFFICIAL VIDEO] 2013
INNA - Un Momento 2011 [OFFICIAL VIDEO] 2013

Yabancı klip video izle indir

VANOTEK - Top Of The World feat. EVAN (unOfficial Video) [HD]VANOTEK - Top Of The World feat. EVAN (unOfficial Video) [HD]

Vanotek yabancı müzik dj izle indir klip izle